Головна » 2015 » Червень » 28 » Звітування завідувача
13:38
Звітування завідувача

26 червня 2015 року відбулося звітування завідувача Кольчинським дошкільним навчальним закладом №1 Мироненко Тетяни Антонівни перед педагогічним колективом та громадськістю. 

Метою звітування було: подальше утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом. Стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником відповідних рішень у сфері управління навчальним закладом.

Порядок денний:

1. Вибори голови та секретаря зборів.
2. Вибір лічильної комісії
3. Звіт завідуючої Мироненко Т.А.
4. Обговорення звіту (виступи батьків, членів колективу та громадськості).
5. Таємне голосування.

У своєму звіті Тетяна Антонівна проаналізувала виконану роботу, розповіла про досягнуті результати, а також про педагогічні та творчі здобутки. Завідувач ДНЗ  відмітила професіоналізм всього колективу та подякувала батькам за розуміння та співпрацю.

В обговорені звіту взяли участь працівники дитячого садка та батьки вихованців, які в свою чергу високо оцінили роботу Кольчинського ДНЗ №1 та керівника Мироненко Т.А.

Рішення загальних зборів
Зміст освітньо-виховної роботи в ДНЗ відповідає вимогам програми "Українське дошкілля". Педагогічний колектив ДНЗ досяг значних показників в освітньому процесі, що свідчить про всебічний розвиток дітей та творчі здобутки. Матеріально-технічна база ДНЗ відповідає санітарно-гігієнічним вимогам і потребує постійного оновлення. Діяльність керівника Кольчинського ДНЗ №1 за 2014-2015 навчальний рік оцінена на відмінно.

 

P.S.: Вітаємо керівника Кольчинського ДНЗ №1 -  Мироненко Тетяну Атнонівну з успішним завершенням ще одного навчального року, з перемогами та здобутками.

Категорія: Події | Переглядів: 339 | Додав: Kristina | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]