Головна » 2014 » Грудень » 18 » Зустріч з Бійцем
Зустріч з Бійцем

17 грудня 2014 року вихованці ДНЗ Кольчино №1 зустрілися з воїном АТО – Брижаком Русланом Володимировичем (син вихователя Брижак Т.І., яка 38 років працює в  садочку).  Діти мали змогу поспілкуватися з бійцем, коли він приїхав додому на ротацію. Вихованці передали воїну подарунки:  малюнки, солодкі гостинці та теплий одяг, рюкзак, кошти на які що були зібрані колективом  під час благодійної акції.

33-річний прапорщик розповів про військове життя, ціну дружби та зради, що пізнаються на війні, згадав про військових побратимів, роботу та підтримку волонтерів-добровольців. «Українські бійці ціною власного життя захищають рідну Україну.Діти  повинні  любити свою країну, бути патріотами своєї держави, берегти свою сім’ю, цінувати те, що маємо», — наголошував Руслан.

Діти слухали бійця з завмиранням серця і дивилися на нього, як на живу легенду. Зустріч з такими людьми вселяє віру, надію на те, що в нашій країні буде все добре, настане мир, спокій та злагода. На прощання колектив закладу та  вихованці побажали воїну швидкого повернутися, удачі, щастя та мирного неба над головою.

Категорія: Інше | Переглядів: 280 | Додав: Kristina | Рейтинг: 3.7/3