Головна » 2016 » Червень » 1 » Здраствуй літо!
Здраствуй літо!

В з 01.06.2016 в Кольчинському ДНЗ №1 розпочалось літнє оздоровлення дітей. 1 червня - Міжнародний день захисту дітей. В нашому дошкільному закладі перший день літа, як і у всьому світі, пройшов весело і цікаво. Діти всіх вікових груп брали участь на святі: «Сонечко пригріває – Літо зустрічаємо».

До дітей в гості завітало Літо, яке принесло з собою ігри, конкурси, змагання. В цей день, весь колектив закладу прикладає всіх зусиль для проведення цього свята, щоб діти отримали невичерпне задоволення та радість. В цей день вихователі провели з дітьми бесіди, переглянули відеомультфільми, переглянули лялькову виставу, свої бажання, мрії діти змогли втілити через малюнок на асфільті та покидькового матеріалу.

Вітаємо всіх дітей нашого дошкільного закладу, а також всіх дітей на Землі з цим чудовим святом. Бажаємо Вам мирного неба над головою, турботи, любові від рідних та близьких Вам людей.

Категорія: Свято | Переглядів: 218 | Додав: Kristina | Рейтинг: 0.0/0