Головна » 2015 » Травень » 5 » Заняття з колективним переглядом "Кішка з кошенятами"
Заняття з колективним переглядом "Кішка з кошенятами"

Згідно річного плану Кольчинського ДНЗ № 1 днями у молодшій групі "Дзвіночки" відбулося відкрите комплексне заняття з колективним переглядом з розвитку мовлення та ознайомлення з навколишнім за темою «Кішка з кошенятами». Провела заняття вихователь Жевняк А.І.

Заняття було сплановано методично вірно, були використані різні види діяльності: художня література, психогімнастика, фізкультхвилинка, пальчикові та дидактичні ігри. Заняття проходило активно та пізнавально для дітей.  Під час заняття педагог вчила дітей  відповідати на запитання вихователя, творчо мислити,  розглядати картини кошенят та розуміти її зміст,

Дітям особливо сподобались ігри  з звуконаслідуванням кошенят, дидактична гра "Чарівний мішечок". Вихователь використала багато демонстраційного матеріалу, сюрпризний момент, музичний супровід.

Адміністрація та колетив дитячого садочку високо оцінили педагогічні здібності Агнеси Іванівни та бажають педагогу творчості і натхнення у роботі, продовжуючи при цьому  і на далі так працювати.

Категорія: Заняття | Переглядів: 983 | Додав: Kristina | Рейтинг: 1.0/1