Заняття з колективним переглядом «Дикі тварини» - 10 Грудня 2014 - Кольчинський ДНЗ №1
Головна » 2014 » Грудень » 10 » Заняття з колективним переглядом «Дикі тварини»
Заняття з колективним переглядом «Дикі тварини»

Згідно річного плану Кольчинського ДНЗ № 1 днями у групі раннього віку "Метелики" відбулося відкрите комплексне заняття з колективним переглядом за темою «Дикі тварини». Провела заняття вихователь  Чечур Л.Ю.

Заняття проходило захопливо та пізнавально для дітей, в ігровій формі, а все це завдяки тому, що педагог вміло спланувала заняття, використавши при цьому всі можливі педагогічні технології розвитку пізнавальних та мовленнєвх здібностей дітей. Особливо сподобалась дітям зустріч з незвичним гостем  Зайчиком, та дидактичні  ігри «Пригостимо зайчика», «Хто як рухається».

Адміністрація та колетив дитячого садочку високо оцінили педагогічні здібності Любов Юріївни, та бажають педагогу творчості та натхнення у роботі, продовжуючи при цьому працювати з притаманним їй стилем.

Категорія: Заняття | Переглядів: 373 | Додав: Kristina | Рейтинг: 1.3/3