Головна » 2015 » Лютий » 26 » Заняття з колективним переглядом "Колобок"
Заняття з колективним переглядом "Колобок"

Згідно річного плану Кольчинського ДНЗ №1 нещодавно пройшло заняття з колективним переглядом на тему Ляльковий театр "Колобок".

Провела заняття вихователь групи  раннього віку "Метелики" Павлина Тетяна Михайлівна.

Метою заняття було: вчити дітей уважно слухати казку, використовуючи фігурки театру. Активізувати мовлення дітей. Закріпити поняття дикі/лісові звірі. Виховувати любов до казки.

Вихователі колективу дитячого садочку відмітили підготовку педагога до заняття, зокрема інтонаційність та вимову Тетяни Михайлівни під час виконання ролей героїв казки. Педагоги оцінили роботу  молодого вихователя задовільною і бажають їй натхнення та професійного росту у своїй педагогічній діяльності і надалі.

Переглянути фотоальбом:

Категорія: Заняття | Переглядів: 490 | Додав: Kristina | Рейтинг: 0.0/0