Головна » 2014 » Грудень » 24 » Заняття з колективним переглядом
Заняття з колективним переглядом

Згідно річного плану Кольчинського ДНЗ №1 днями у групі раннього віку "Дзвіночки" відбулося відкрите комплексне заняття з математики  та розвитку мовлення за темою «Гостинці від їжачка». Провела заняття вихователь Паздерська В.Ю.

Заняття проходило захопливо та пізнавально для дітей, в ігровій формі, а все це завдяки тому, що педагог вміло спланувала заняття, використавши при цьому всі можливі педагогічні технології розвитку  математичних та мовленнєвх здібностей дітей. Особливо сподобалась дітям зустріч з Їжачком Чох-чох, та дидактичні  ігри «Прикрась дерево», «Відгадай хто це?».

Адміністрація та колетив дитячого садочку високо оцінили педагогічні здібності Вікторії Юріївни, та бажають педагогу творчості та натхнення у роботі, продовжуючи при цьому працювати з притаманним їй стилем.

Категорія: Заняття | Переглядів: 542 | Додав: Kristina | Рейтинг: 3.0/2