Головна » 2013 » Квітень » 29 » Вітання селищному голові
10:47
Вітання селищному голові
22 березня 2013 року Дуб Микола Васильович був відзначений адміністрацією президента України, зокрема радник президента В. Пустовойтенко урочисто нагородив селищного голову - зіркою «Патріот України» за проявлений патріотизм та бездоганне служіння Україні. Ця нагорода та визнання закарбована також у великій книзі «Україна і українці – цвіт нації, гордість країни» - видання ІV.

За час роботи на посаді селищного голови Дуб Микола Васильович нагороджений також архієрейською грамотою єпархіального єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії Владики Мілана, грамотою Закарпатської обласної ради, відзнакою Закарпатської обласної ради та Закарпатської облдержадміністрації «За розвиток регіонів».

З листопада 2010 року, за час перебування на посаді Кольчинського селищного голови  М.В. Дуб, проведено багато будівельних робіт за рахунок місцевого бюджету:  реконструйовано котельні в Кленовецькому садочку, площі біля адмінбудинку селищної  ради, здійснено капітальні ремонти Кольчинського та Кленовецького дошкільних навчальних закладів, клубу в смт Кольчино, прокладено 2,6 кілометра газопроводу середнього тиску в селі Кленовець і регулювання й очищеня русла гірської річки  Визниця, яка протікає через населені пункти  селищної ради тощо.

Щиро вітаємо нашого дорогого селищного голову
з всеукраїнським визнанням, та  відзнакою.
Колектив дитячого садочка та  батьківська громада
горді за досягнення Миколи Васильовича, та за те, що саме у нас є такий мудрий та цілеспрямований керівник - селищний голова. Віримо, що це не остання перемога Миколи Васильовича та бажаємо з таким же ентузіазмом та наполегливістю  працювати і  далі на покращення добробуту та благоустрою селища.

Категорія: Події | Переглядів: 769 | Додав: Tetyana_Myronenko | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]