Головна » 2017 » Травень » 31 » Випускний у садочку
Випускний у садочку

30 та 31 травня Кольчинський дитсадок №1 святкував особливе свято "Прощання з дитячим садочком". На святі були присутні батьки, бабусі й дідусі, вчителі, представники влади – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців групи «Ромашка» – майбутніх школяриків, а саме 10 дівчаток та 18 хлопчиків. Свято підготували та провели музичний керівник Маховська Т.Ю. та вихователі Буква С.П. та Козар О.В. Дітки разом з своїми наставниками підготували змістовну концертну програму. Хвилюючі моменти не залишали байдужими ні батьків, ні гостей свята. Кожне слово, пісня, танець, кожен віршик випускника були пронизані любов’ю, вдячністю за роки, проведені у дитсадку.
Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.
Розділив радісне свято з випускниками садочку і наш селищний голова Дуб М.В., який з неприхованою гордістю дивився на підростаюче покоління хлопчиків та дівчат. Від імені народного депутата України Михайла Ланя та депутата Закарпатської обласної ради Олексія Баранюка, Микола Васильович привітав дітей та їх батьків зі святом, а також порадував діток приємним сюрпризом – подарунковими наборами шкільного приладдя.
Завершуючи урочистості, селищний голова Дуб М.В. вручив випускникам дипломи про закінчення дитячого садка, подарунки та дав настанови майбутнім школярам. Не залишили без уваги батьки і випускників. Для них в цей день в небо злетіли повітряні кульки, як символ переходу дітей з безтурботного дитинства у доросле шкільне життя.

Категорія: Свято | Переглядів: 735 | Додав: Kristina | Рейтинг: 5.0/1