Головна » 2012 » Липень » 3 » Випускний бал "Куля Мрій"
Випускний бал "Куля Мрій"
26 червня 2012 року відбувся чудовий та казковий випускний бал "Куля Мрій". Свято провели  вихователь-методист Дамелгарт М.А. та вихователь Жевняк А.І.. Свято пройшло дуже урочисто захоплююче та незвично. Випускники вражали всіх гостей своїми яскравими талантами, а саме декламуванням віршів, вокальними номерами та входженням в театральні ролі.
Родзинкою свята став цирковий номер випускників садочка "Україна має таланти". На завершення свята всі дітки отримали дипломи випускників ДНЗ. Приємним сюрпризом порадувала дітей керівник садочку Мироненко Т.А., а саме "Кулею Мрій".
На святі було присутньо багато гостей: батьки, рідні, близькі а також запрошені поважні гості, завдяки яким був зроблений ремонт музичного залу - це Ланьо М.І. - обласний депутат та Дуб М.В. - селищний голова смт Кольчино. Після проведення свята у всіх запрошених гостей був піднесений настрій, в очах "сяяла" радість та гордість  за своїх дітей. Знаковим та особливим залишиться в пам'яті дітей, те як кожен з випускників випустив "кулю Мрій" (наповнену гелієм) у повітря, з надією на обов'язкове її здійснення.
Переглянути всі фото

Категорія: Свято | Переглядів: 837 | Додав: Kristina | Рейтинг: 5.0/3