Головна » 2017 » Грудень » 22 » Вихователь року 2017
19:37
Вихователь року 2017

22 грудня 2017 року на базі Великолучківського дошкільного закладу №2 відбувся заключний етап районного конкурсу «Вихователь року», якому передував заочний тур, де розглядалися матеріали з досвіду роботи вихователів, фото та відео матеріали учасників. Очний тур передбачав проведення занять, презентацію досвіду роботи, есе на тему «Я сучасний вихователь».
Участь у конкурсі взяла і вихователь нашого дитячого садка Лендєл Марина Іванівна, яка представила свій досвід роботи «Формування гармонійно-розвиненої особистості дошкільника засобами народознавства» та провела інтегроване заняття з національно-патріотичного виховання в старшій групі «Маленькі громадяни». Члени журі підвели  підсумки конкурсу, оголосивши переможців.
І місце виборола Лендєл Марина Іванівна, вихователь Кольчинського ДНЗ №1
Конкурс проходив з метою підтримки творчої праці вихователів, підвищення їх професійної компетентності, популяризації педагогічних здобутків. За звання кращого вихователя змагалися 6 педагогів дошкільних навчальних закладів району. Професійний конкурс проходив на базі у Великолучківського ДНЗ №2, коллектив та адміністрація якого забезпечили хороші організаційно-методичні умови для якісного проведення Конкурсу. Тут  зібралися кращі майстри педагогічної справи з дошкільних навчальних закладів району. Були присутні і завідуючі ДНЗ і творча група і бажаючі підтримати своїх колег вихователі.
Адміністрація та колектив дитячого садочку щиро радіє за перемогу вихователя Марини Іванівни бажаємо їй – творчого натхнення та  здобуття високих професійних результатів результатів 

Категорія: Події | Переглядів: 2053 | Додав: Kristina | Рейтинг: 2.8/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]