Головна » 2015 » Жовтень » 14 » Свято Осені. Виставка "Дари осені"
Свято Осені. Виставка "Дари осені"

21 та 22 жовтня о 10 годині ранку в дитячому садочку Кольчино № 1 відбулося «Свято осені», в якому взяли участь діти молодших, середніх та старших груп! Дітки порадували присутніх піснями та хороводами про осінь, розповідали вірші. Свою танцювальну майстерність діти показали в танцях «Хмаринки» та «З парасольками». Свято пройшло в гарному настрої, в доброзичливій обстановці супроводжувалося бурхливими аплодисментами. Підготували та провели свято музичні керівник та вихователі старших груп.Чарівна атмосфера свята не залишила байдужим а ні жодного гостя, а ні жодного винуватця дійства.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на заверешення вона усіх почастувала своїми дарами - яблучками та грушами, а також смачним короваєм.

Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створили емоційно - позитивний настрій, естетичний розвиток, познайомили дошкільнят з рідною природою, навчили змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою був проведенний даний захід,
Також під час проведення Свята Осені адміністрація ДНЗ організували конкурс на найкращу осінню композицію. Багато родин із радістю відгукнулося на таку цікаву пропозицію!

Адміністрація та колектив ДНЗ висловлюють вдячність батькам за проявлені фантазію та творчість у виготовлені виробів до виставки "Дари осені"

Категорія: Свято | Переглядів: 454 | Додав: Kristina | Рейтинг: 0.0/0