Головна » 2016 » Жовтень » 29 » Свято Осені
Свято Осені

25 та 26 жовтня в дитячому садочку Кольчино №1 відбулося тепле «Свято осені», в якому взяли участь діти молодших, середніх та старших груп! Чарівна атмосфера святата барви осінної виставки не залишила байдужим а ні жодного гостя, а ні жодного винуватця дійства.

Дітки порадували присутніх піснями та хороводами про осінь, розповідали вірші. Свою танцювальну майстерність діти показали в танцях «Хмаринки» та «З парасольками», "Вечорниці". Дуже вміло дітки театралізували: "зварили борщ з всіх ігнрадієнтів", "запрошували на гостину", "торгували на осінній ярмарці". Дітки молодших груп були одягнені у гарні костюми: хлопчики були «грибочками», а дівчатка - «горобинками». Вишиванки, намиста та українські віночки красувалися на дівчатках старшої групи, а дітки середніх груп красувалися в костюмах звірят та овочів. Оригінальні вбрання грибочків-мухоморів, овочів та боровичків переносили присутніх у казкове дитинство.

Також під час проведення Свята Осені адміністрація ДНЗ  організували конкурс на найкращу осінню композицію. Багато родин із радістю відгукнулося на таку цікаву пропозицію, за що мидуже вдячні їм. Свято пройшло в радісній, сімейній та доброзичливій атмосфері. Діти були активні та з задоволенням приймали участь у розвагах. На завершення свята за свої старання діти отримали солодкі гостинці.

Категорія: Свято | Переглядів: 705 | Додав: Kristina | Рейтинг: 5.0/1