Головна » 2017 » Червень » 2 » Свято художньої самодіяльності
Свято художньої самодіяльності

Першого червня  відбулося районне свято художньої самодіяльності дітей дошкільного віку "Перший крок до зірок" з нагоди Дня захисту дітей."Крок до зірок" – це не просто корнкурс, а пошук нових зірочок, це неймовірні постановки, найнеочікуваніші образи, перші перемоги, цікаві зустрічі, позитивні емоції та нові знайомства.
Взяли участь у районному святі художньої самодіяльності "Перший крок до зірок" і  вихованці Кольчинського ДНЗ. Цьогорічний виступ був особливий і хвилюючий, адже він розпочинав концерт, а саме танець "Вальс", у виконанні вихованців групи «Ромашка» та «Дзвіночок»  (Керівник Маховська Тетяна).

Наші дітки мали нагоду прекрасну нагоду ще раз показати свої таланти гостям свята, серед яких були і рідні їм батьки та вихователі, керівництво та працівники Районної державної адміністрації, а також селищний голова Дуб М.В., який традиційно прийшов підтримати наших діток.
Колектив кольчинського ДНЗ №1 гордий за своїх обдарованих діток.

Радіємо  та трошки сумуємо, адже незабаром вони вже будуть школярі.

Категорія: Події | Переглядів: 450 | Додав: Kristina | Рейтинг: 0.0/0