Головна » 2017 » Червень » 2 » Свято "День захисту дітей"
Свято "День захисту дітей"

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та . Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
2 червня 2017 року в Кольчинському ДНЗ №1 пройшло свято «День захисту дітей».  День захисту дітей пройшов разом з веселою піснею, танцями, іграми та радісним дитячим сміхом. Після свята діти відвідали святкову дискотеку та на креативній дошці  фарбами, та на асфальті  крейдою намалювали свої мрії.
 Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України!

Категорія: Свято | Переглядів: 532 | Додав: Kristina | Рейтинг: 1.0/1