Семінар-практикум у Кольчинському ДНЗ №1 - 10 Квітня 2014 - Кольчинський ДНЗ №1
Головна » 2014 » Квітень » 10 » Семінар-практикум у Кольчинському ДНЗ №1
Семінар-практикум у Кольчинському ДНЗ №1

Теплого, чудового весняного дня, а саме 8-го квітня на базі нашого Кольчинського дошкільного навчального закладу пройшов районний семінар-практикум завідуючих дошкільних навчальних закладів Мукачівського району.

Колектив ДНЗ підготував відкриту педагогічну раду: «Інноваційні технології розвитку мовлення дітей дошкільного віку».

Під час проведення педагогічної ради педагогічні працівники садочку ділились з учасниками семінару своїми набутими досягненнями з  застуванням у роботі інноваційних методів.

Цікаву доповідь та презентації з досвіду роботи показала  музичний керівник дошкільного закладу Переста Л.М на тему: «Розвиток зв’язного мовлення засобами музично-театралізованої діяльності». Вихователь Міклош В.В. з досвіду роботи презентувала «Ефективність інноваційної технології за методикою М.О. Зайцева».

На високому рівні пройшла дискусія «Інтерактивні технології розвитку мовлення дітей», яку проводила вихователь Лендєл М.І. Вихователь гуртка Ільницька Р.А. поділилась методикою розповіді за картинами Т.Г. Шевченка. Психолог ДНЗ Когут Е.О. підготувала для учасників педагогічної ради психологічну вправу: «Ваза педагогічних надбань».

Вихователь-методист Ільницька А.І. показала та поділилась досвідом ведення та оформлення документації, щодо підготовки та про проведення педагогічної ради.

Творча група завідуючих районного методоб’єднання, завідуюча РМК Диганич Г.І та методист РМК  Зварич В.Ю. високо оцінили роботу дошкільного закладу.

Категорія: Події | Переглядів: 508 | Додав: Tetyana_Myronenko | Рейтинг: 5.0/3