Головна » 2016 » Вересень » 16 » Семінар-практикум "Психологічне та емоційне благополуччя дітей в дошкільному закладі"

14.09.2016 року згідно річного плану ДНЗ Кольчино №1 пройшов психологічний семінар-практикум: "Психологічне та емоційне благополуччя дітей в дошкільному закладі". Провела семінар-практикум практичний психолог Христина Фединишинець. Метою семінару було: сприяння психологічній адаптації молодих педагогів до умов роботи у ДНЗ, створити діловий, творчий психологічний клімат; психологічне розвантаження вихователів; підвищення мотивації професійної діяльності.
Розпочався семінар з вправ "Асоціація імені" та "Слова заохочення", які допомогли учасникам семінару встановити емоційний контакт, створили сприятливу психологічну атмосферу для роботи.

Змістовним  та корисним для молодих вихователів стало інформаційне повідомлення "Психоемоціне благополуччя дітей". Під час гри "Корисні ігри" вихователі практикувались у підборі ігор для таких груп дітей, як: "новачок", "агресивна дитина", "невпевнена дитина". Допомогу молодим педагогам надали також педагоги-наставники.
Психологічним розвантаженням для присутніх були інтерактивна вправа "Мандала" та "Чарівна крамниця".
Поділились досвідом розв’язання типових педагогічних ситуацій педагоги у грі "Розв'яжіть ситуацію", Христина Іванівна надала рекомендації молодим фвхівцям з питань: "Ефективне педагогічне спілкування", "Правила для дитини".
На завершення семінару-практикуму була проведена релаксаційна вправа під музичний супровід "Тихе озеро" та для відображення рефлексії педагогів вправа "Зворотній зв'язок".

Категорія: Інше | Переглядів: 472 | Додав: Kristina | Рейтинг: 0.0/0