Садочку - 50! - 12 Жовтня 2012 - Кольчинський ДНЗ №1
Головна » 2012 » Жовтень » 12 » Садочку - 50!
Садочку - 50!
06 жовтня 2012 року на території селища Кольчино відбулось незвичайне свято – свято дитинства, юності, день народження ніколи не старіючого дитячого садка, куди сходяться доріжки від наших домівок протягом 50-ти років. Це свято особливе, якого не має в жодному календарі. На цьому святі зустрілися  біль розлуки і світло надії, сум розтавання і радість зустрічі.
На свято прийшло багато гостей – це і колишні випускники, і обласні та районні депутати, і працівники Відділу освіти Мукачівської райдержадміністрації, і колеги завідуючі, педагоги, діти та батьки. Приємно було бачити щасливі обличчя тих, для кого стіни нашого садочка у різний час були рідними. Двері нашого садочку завжди відкриті для наших колег, що віддали часточку серця дітям.
Свято пройшло захопливо, цікаво та незвично. Діти радували всіх гостей своїми вокальними, танцювальними та артистичними обдаруваннями. На святі побували казкові герої - Мальвіна та Буратіно. Привітання з святом лунали від всіх гостей. Приємно було чути теплі слова привітання від селищного голови, від обласних, районних та селищних  депутатів, від колег, педагогів-ветеранів; слова вдячності від батьків та колишніх випускників.
Родзинкою нашого свята був приємний сюрприз, який вихователі садочку підготували всім, а саме - новостворений вокальний гурт ДНЗ Кольчино № 1 з ніжною назвою «Любисток», під керівництвом Євтушенко Ганни Петрівни виконали чудові українські пісні.
Свято відбулося за сприянням селищного голови Дуб Миколи Васильовича. Ми дякуємо всім тим, хто приймав участь у організації цього чудового свята – свята дитинства, радості, добра. Дякуємо всім, хто завітав на наше свято і  ще раз  вітаємо щиро всіх: вихователів, випускників, гостей та шановних ветеранів наших. І хай залишиться у пам’яті майбутніх наш 50-тий ювілей.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ФОТО

Категорія: Події | Переглядів: 554 | Додав: Kristina | Рейтинг: 5.0/1