Головна » 2015 » Квітень » 24 » Психологічний семінар "Профілактика професійного вигорання"
14:04
Психологічний семінар "Профілактика професійного вигорання"

Професія вихователя має велике соціальне значення, оскільки пов’язана з вихованням, забезпеченням належного рівня розумового та фізичного розвитку дошкільнят. Ефективно виконати поставлені перед педагогом завдання можливо лише за умови високого рівня його професійного здоров’я. Завдання психолога тут полягають у розвитку психологічної грамотності педагогів, у сприянні формуванню усвідомленої професійної позиції та освоєнню сучасними ефективними засобами профілактики вигорання. Тому психологом дошкільного закладу  був розроблений семінар "Профілактика професійного вигорання".
Учасники семінару мали можливість - актуалізувати  свої знання  про професійне вигорання, розвинути і вдосконалити необхідні навички саморегуляції, керування власним психоемоційним станом та позитивного самосприйняття. Семінар пройшов цікаво та пізнавально. Окрім здобутих професійних знань педагоги дізнались багато про себе за допомогою проективного методу "Синіх птах", тестування. 
Для індивідуального з'ясування педагогічної діяльності була проведена психологічна гра. І на завершення семінару педагоги мали можливість розслабитися, знайти душевну рівновагу  та засвоїти прийоми релаксації.


Той, хто міцний тілом, може витримати і спеку, і холод. Той, хто здоровий духом, може перенести і гнів, і горе, і радість, і інші почуття
Епіктет

 

Категорія: Події | Переглядів: 336 | Додав: Kristina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]