Головна » 2012 » Березень » 22 » Психологічне заняття "Настрій мого дня"
Психологічне заняття "Настрій мого дня"

21 березня 2012 року відбулося відкрите розивальне заняття з колективним переглядом на тему: «Настрій мого дня» (Соціально-психологічна компетентність). Провела його психолог закладу Удут Христина. Метою його було: створення позитивного психологічного клімату; навчання дітей розуміння власного  настрою; навчання дітей встановлевленню дружні довірливі емоційні контакти.

Заняття пройшло дуже, цікаво та захоплююче для дітей, а що важливо - пізнавально. Під час заняття дітки "подорожували на північ до ведмедика Умки", допомагали йому змінити настрій, розвеселяли його: і посмішками, і веселою рухливою грою «Пінгвінчики гріються», і бесідою «Що треба робити, щоб  покращити  настрій?».

Приємною несподіванкою для дітей був бандероль від Акварельки. В цих подарунках лежали вдало продумані психологічні методи діагностики, а саме арт-терапевтичні.

Під час промальовування емоцій, гості заняття були приємно здивовані тим, що дітки не просто вміють розрізняти емоції людей, за виразом обличчя, а й безпосередньо відтворювали їх на малюнках.

В кінці заняття на дітей чекав приємний сюрприз - вони отримали «усміхнені кульки» - як підтвердження того що «посмішка творить дива», та випустили в небо свої «кольорові ручки», щоб подякувати Акварельці за подарунки.

Переглянути всі фото

Категорія: Заняття | Переглядів: 2178 | Додав: Kristina | Рейтинг: 5.0/3