Першокласникам від дошкільнят - 1 Вересня 2012 - Кольчинський ДНЗ №1
Головна » 2012 » Вересень » 1 » Першокласникам від дошкільнят
Першокласникам від дошкільнят
Ми вітаємо всіх першокласників зі святом!
Усім нам школа здається дуже великою країною. Вас до неї запросить перший дзвоник.
Але вже наступного року ми теж станемо учнями. Радимо швиденько підкоряти всі учнівські вершини! Бо ми вже зараз майже готові їх зайняти!
Ви для нас будете справжнім прикладом! Хай усі ваші вчинки будуть добрими та чесними! Хай ваші оцінки будуть по-справжньому гідними!
Вашими найкращими помічниками стануть книжки. Добре доглядайте їх. Бо наступного року вони будуть допомагати і нам.
Хай вам завжди буде цікаво, легко та радісно бути учнями! Але ніколи не забувайте, чому вас навчили у дитячому садочку! Які творчі здібності ви здобули, як весело ви гралися зі своїми друзями!
Школа – це теж велика гра! У ній теж треба завзято прагнути бути найкращим! Та ми впевнені, що вам все вдасться на «відмінно»!
Вітаємо!

Категорія: Інше | Переглядів: 987 | Додав: S_Admin | Рейтинг: 0.0/0