Головна » 2013 » Квітень » 12 » Перший крок до зірок
Перший крок до зірок
Четвертий рік   поспіль в Мукачівському районі походить конкурс художньої самодіяльності дітей  дошкільного віку «Перший крок до зірок». Метою конкурсу є виявлення та підтримка кращих виконавців музично-поетичних творів серед дітей дошкільного віку  та виявлення найбільш талановитих дитячих творчих колективів та учасників.
11 квітня 2013 року Кольчинський ДНЗ  № 1 взяв участь у  ІІ (кущовому) етапі огляду-конкурсу художньої самодіяльності дітей дошкільного віку дошкільних навчальних закладів «Перший крок до зірок» на базі Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
На розгляд журі нами була представлена програма, в яку входили:
  • Танець «Східні красуні» - виконували дівчатка старших груп
  • Гумореска Павла Лазового «Батькова наука» - виконував вихованець старшої групи Болдижар Богдан
  • Пісня «Пісня про дружбу», у виконання вокального гурту «Перлинка» (Музика Янушкевич, слова Ясакова)
  • Пісня «Хай радіють усі» у виконання вихованок Обицька Олександра, Горопко Данієла та соло Окс Анастасія (Музика і слова Ростислана Галагана)
Гідно презентувала номери-виступи на конкурсі вихованка старшої групи Обицька Олександра. Компетентне журі відзначило високий рівень підготовки наших вихованців до участі у конкурсі.
По завершенню ІІ етапу конкурсу відбудеться гала-концерт, у якому візьмуть участь кращі колективи дошкільних навчальних закладів Мукачівщини.
Адміністрація та колектив дитячого садочку по закінченню конкурсу відзначили дітей солодкими подарунками, та висловили вдячність батькам конкурсантів, музкерівникам (Переста Л.М., Маховська Т.Ю.) та педагогам, які готували дітей (Брижак Т.І., Міклош В.В., Жевняк А.І., Пензештадлер С.М.).

Переглядів: 548 | Додав: Kristina | Рейтинг: 3.7/3