Головна » 2016 » Вересень » 3 » Перший дзвоник в Кольчинській ЗОШ І-ІІІ ст.
Перший дзвоник в Кольчинській ЗОШ І-ІІІ ст.

Свято першого дзвоника зустріли школярі, першокласники, які нещодавно були випускниками садочку, не залишились осторонь цього свята і вихованці дитячого садочку відвідавши святкову лінійку в Кольчинській ЗОШ І-ІІІ ст. Дітки зустрілися з  першокласниками, які були найголовнішими гостями на святі. На урочистій лінійці дітки прослухали пісні у виконанні Горвата Віталія та Горват Яни «Синє небо, жовте поле», Попович Марії «Здрастуй, школо» та Малеша Крістіана «Мамочко моя», а також мали змогу насолодитися українським танцем від хореографічного колективу «Промінь» й прослухати звертання до першокласників від Фаринич Аліни. На завершення святкової лінійки учні отримали Боже благословення від  духовних отців православної та греко-католицької єпархій.

Екскурсія до школи принесла діткам багато нових вражень та емоцій, а спілкування з першокласниками - мотивацію до навчання та бажання стати школярем.

Категорія: Свято | Переглядів: 144 | Додав: Kristina | Рейтинг: 0.0/0