Організація навчально-виховної діяльності в середній групі «Ромашка» - 13 Лютого 2012 - Кольчинський ДНЗ №1
Головна » 2012 » Лютий » 13 » Організація навчально-виховної діяльності в середній групі «Ромашка»
Організація навчально-виховної діяльності в середній групі «Ромашка»

Згідно річного плану Кольчинського ДНЗ №1 23.12.2011 відбулося відкрите заняття з колективним переглядом на тему: "Подорож у казкову країну математику", метою якого був - розвиток логіко-математичної компетентності дошкільників. Провела його з успіхом вихователь-методист Тетяна Іллівна Брижак.

Тетяна Іллівна педагог, що крокує в ногу з життям, тому більшість її занять мають інтегрований характер. Це формує у дошкільників навички колективної діяльності, та співпраці з однолітками.

Таким було і це заняття - захоплюючим та пізнавальним для дітей. Вихователь під час заняття ознайомила дітей з геометричними фігурами, закріпила орієнтування в просторі. Розвивала уважність та спостережливість дітей, підкріплюючи це віршиками, наочними посібниками, роздатковим матеріалом. Цікавим було для дітей викладання узору з геометричних фігур (елемент аплікування), сюрпризний момент, складання фігур з лічильних палочок. Діти охоче виконували всі навчальні завдання і були задоволені тим, що в них все виходить.

Для педагогів – це був приклад «зразкового», методично-вірного  організованого заняття, яке ще раз підтвердило педагогічну майстерність та високий професіоналізм Тетяни Іллівни.

Т.І. Брижак: «Я стараюсь, щоб дітям було цікаво на заняттях, тому глибоко та детально продумую їх навчальний матеріал».

Категорія: Заняття | Переглядів: 858 | Додав: Kristina | Рейтинг: 5.0/1