Головна » 2012 » Березень » 1 » Організація навчально-виховної діяльності в ясельній групі «Метелики»
Організація навчально-виховної діяльності в ясельній групі «Метелики»
Згідно річного плану Кольчинського ДНЗ №1 29.02.2012 відбулося відкрите заняття з колективним переглядом на тему: "Чистота – запорука здоров’я". Провела його цікаво вихователь Оксана Михайлівна Танинець.

«Дитина - це щоденне відкриття світу»
(В.Сухомлинський)

Діти дошкільного віку прагнуть до пізнання у всіх сферах життєдіяльності. Одним із цікавих видів роботи з дітьми є інтегроване заняття, яке ми - педагоги, мали змогу подивитися в ясельній групі «Метелики». Вихователь вміло продумала зміст заняття, послідовно переходила від одного виду роботи до іншого. Із задоволенням летіли «метелики» до своїх квіток у дидактичній грі «Знайди свою квітку». Це свідчило про те, що у дітей добре розвинені сенсорні здібності. Активізувала діток до співпраці з вихователем  сама атмосфера в групі: «лісова галявина», «куточок ведмедів». Під час подорожі «до лісу» малята добре володіли знаннями валеології. Оксана Михайлівна постійно слідкувала за мовленням дітей. Дітки були самобутніми під час віршика «Мишко-косолапий» та імітували його за змістом.

Творчий підхід вихователя до організації інтегрованого заняття забезпечив ефективність та високу результативність освітнього процесу. Зокрема дітки збагатились  інтелектуально та  емоційно.

Категорія: Заняття | Переглядів: 3483 | Додав: Kristina | Рейтинг: 5.0/1