Головна » 2016 » Вересень » 6 » Найкраще фото "Сучасний дитячий садок"
Найкраще фото "Сучасний дитячий садок"

Згідно листа Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної державної адміністрації та листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 15.08.2016 № 01-15/2676 «Про фотовиставку «Сучасний дитячий садок» наш Кольчинський дошкільний навчальний заклад №1 взяв участь у цій фотовиставці.
Коли постало питання вибору фото, то ми вирішили зробити акцент на дитячій безпосередньості, на виражених емоціях та враженнях від організованої дитячої діяльності. Адже найкращий результат дає освітньо-виховний вплив саме через зацікавленість, мотивацію до діяльності.

Створення умов для емоційного і психологічного комфорту дітей в дитячому садочку є одним з пріоритетів роботи нашого закладу. Робота з креативною дошкою, якраз для цього і слугує, для вираження емоцій, проявлення творчості та індивідульності кожної дитини.

Але найголовнішим посилом нашого фото було також єднання дітей з природою рідного краю, спостереження та милування барвами червоної калини.

Зрештою щирі емоції дітей їх невимушена творча робота на природі з креативною дошкою принесли результат - фото нашого садочка на фотовиставці "Сучасний дитячий садок" визнали кращим у Мукачівсьому районі та найкращим серед всіх представлених садочків в Закарпатській області.
Ми горді за наших вихованців і від високої оцінки роботи колективу!

Категорія: Події | Переглядів: 598 | Додав: Kristina | Рейтинг: 5.0/1