Головна » 2015 » Травень » 13 » "Крок до зірок" 2015
"Крок до зірок" 2015

12 травня 2015 року пройшов районний кущовий огляд-конкурс художньої самодіяльності дітей дошкільного віку «Перший крок до зірок», який проводиться з метою відродження та популяризації музичних та поетичних творів, виявлення талановитої й обдарованої молоді, сприяння подальшого творчого розвитку дітей дошкільного віку.

Вихованці садочку взяли активну участь у конкурсі представивши на розгляд жюрі декілька номерів, зокрема:

• український таночок  "Червона калина", у виконанні дівчат старшої групи;
  • художнє читання  гуморесок П. Глазового "Закоханий кузьма", "Де беруться діти?" у виконанні вихованця Шатило Станіслава;
  • вокальний номер "Дощик" у виконанні дуету вихованок Соломії Могилевець та Марини Лучан;
  • вокальний номер "Україно-краю" у виконанні гурту "Перлинка"(вихованки старших груп);
  • художнє читання вірша-роздума "Україна і Я" у виконанні виванців старшої та середніх груп Човбан Валерії та Матушек Веніаміна.
Категорія: Події | Переглядів: 507 | Додав: Kristina | Рейтинг: 3.0/2