Головна » 2016 » Травень » 20 » Крок до зірок
Крок до зірок

Створення умов для всебічного та гармонійного розвитку дитини являється одним із основних завдань дошкільної освіти.
17 травня поточного року на базі Верхньовизницької ЗОШ відбувся І етап  конкурсу "Крок до зірок", започаткований управлінням освіти Мукачівської РДА. Вихованці садочку разом з вихователями та музкерівниками старанно готувалися до конкурсу: вчили таночки, пісня та деламували вірші.
На розгляд жюрі було представлено такі номери:
1. Індійський танок (дівчата старшої групи "Золота рибка").
2. Пісня про маму. (вокальний гурт "Перлинка2).
3. Вірш "Хто розсипав волошки у житі". (вихованка старшої групи Катерина Русин)
4. Пісня "Пісня соловїна" (вихованки старшої групи "Золота рибка").
5. Танок Щасливе дитинство" (дівчата старшої групи "Гноменята").
Підготували номери музичні керівники Людмила Миколаївна Переста, Тетяна Юріївна Маховська, та вихователі старших груп Христина Василівна Станкович та Марія Антонівна Дамелгарт.
Професійне журі оцінювало творчість дітей нашого садочку та інших виховних закладів.

Категорія: Події | Переглядів: 265 | Додав: Kristina | Рейтинг: 5.0/1
1 S_Admin   (20.05.2016 23:06)
Стаття про конкурс і діток на конкурсі: http://kolchynorada.gov.ua/index.p....mid=544