Конкурс "Вихователь року-2013" - 27 Лютого 2013 - Кольчинський ДНЗ №1
Головна » 2013 » Лютий » 27 » Конкурс "Вихователь року-2013"
Конкурс "Вихователь року-2013"
27 лютого 2013 року на базі Горондівського дошкільного закладу відбувся заключний районний етапу Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року», якому передував заочний тур, де розглядалися матеріали з досвіду роботи вихователів, фото та відео матеріали учасників. Очний тур передбачав проведення занять, презентацію досвіду роботи, есе на тему «Я сучасний вихователь» та особистого хобі.
Конкурс проходив з метою підтримки творчої праці вихователів, підвищення їх професійної компетентності, популяризації педагогічних здобутків. За звання кращого вихователя змагалися 5 педагогів дошкільних навчальних закладів району. Професійний конкурс проходив на базі у Горондівського ДНЗ, коллектив та адміністрація якого забезпечили  хороші організаційно-методичні умови для якісного проведення І (районного) туру Конкурсу. Тут  зібралися кращі майстри педагогічної справи з дошкільних навчальних закладів району. Були присутні і завідуючі ДНЗ і творча група і бажаючі підтримати своїх колег вихователі.
Участь у конкурсі взяла і  вихователь нашого дитячого садка Мирослава Михайлівна Костюк.
Свою роботу педагоги представили за напрямками: Костюк М.М. – «Природничо-екологічна компетентність дошкільника», Кучінка Л.Й. – «Художньо-естетичний розвиток дітей дошкільного віку», Рапинець О.І. – «Використання ігрових прийомів навчання для розвитку мовленнєвої компетенції дошкільнят», Запорожану Н.Ю. – «Дидактичні ігри як засіб розвитку пізнавального інтересу дошкільників», Шкріба З.І. – «Пошук та використання інноваційних технологій в екологічній освіті дітей дошкільного віку».
Голова журі - Ольга Ілівна Тулюк підвела підсумки конкурсу, оголосивши переможців та лауреатів.
  • І місце у районному етапі та можливість представляти Мукачівщину на обласному етапі конкурсу виборола Костюк М.М., вихователь Кольчинського ДНЗ №1,
  • ІІ місце посіла – Запорожану Н.Ю., вихователь Лохівського ДНЗ,
  • ІІІ місце – Шкріба З.І., вихователь Залужанського ДНЗ.
Лауреатами стали Кучінка М.Й., вихователь Горондівського ДНЗ, Рапинець О.І. вихователь Великолучківського ДНЗ №2.
Адміністрація та колектив дитячого садочку щиро радіє за перемогу вихователя Мирослави Костюк і бажаємо їй – здобуття високих результатів на ІІ обласному етапі конкурсу «Вихователь року».
Категорія: Події | Переглядів: 770 | Додав: Kristina | Рейтинг: 5.0/1