Головна » 2018 » Травень » 15 » Конкурс "Крок до зірок" - 2018
Конкурс "Крок до зірок" - 2018

15 травня  відбувся районний етап конкурсу художньої самодіяльності дітей дошкільного віку дошкільних навчальних закладів «Перший крок до зірок», засновником та організатором якого є управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної держадміністрації. Дошкільнята подарували глядачам, вихователям, своїм рідним справжній феєрверк радості й незабутніх почуттів.
У конкурсі взяли  участь кращі з кращих виконавців дитячих садочків, рівень майстерності яких свідчить про організовану й систематичну роботу музкерівників, хореографів  і всього педагогічного колективу дитсадків.
Всіх присутніх гостей дітки обдарували незабутніми радісними емоціями на заключному святковому концерті. Вони співали й танцювали, декламували вірші. Для багатьох із них це дійсно був перший крок на великій сцені.
Наші дітки ще раз показали свої таланти гостям свята, а саме:
- гумореску «Мій садок» декламував Гелебрандт Владік - вихованець старшої групи «Капітошка». (Підготувала вихователь Лендєл Марина).
- Таночок «Модниці» виконали дівчатка старшої групи «Незабудка» (Підготувала хореограф Леся Садварі).
- Східний танок виконала Калинич Софійка – вихованка старшої групи «Незабудка» (Підготувала хореограф Леся Садварі).
- Пісню «Рідна серцю Україна» - виконали дітки старших груп (Підготувала музичний керівник Людмила Переста).
Присутніми на концерті  були і рідні діткам батьки та вихователі, керівництво та працівники Районної державної адміністрації, а також селищний голова Дуб М.В., який традиційно прийшов підтримати наших діток.
Весь колектив садочку радіє та пишається  творчим обдаруванням наших діток.

Категорія: Події | Переглядів: 239 | Додав: Kristina | Рейтинг: 5.0/1