Головна » 2012 » Жовтень » 4 » Кольчинський ДНЗ №1
Кольчинський ДНЗ №1

Дошкільний навчальний заклад Кольчино №1 - це маленька країна з маленькими громадянами, тепла і по-домашньому затишна. Зранку наше приміщення наповняється життєрадісними голосами дітей. Одні з них ще привикають до нової домівки, другі почувають себе в ній впевнено, вільно, а треті готуються до вступу до школи.

Відразу перед нами, дорослими, виникає питання: що зробити, щоб наш дитячий садок став для дітей улюбленим, наповненим чудесами та перетворюваннями, як зробити  життя дітей  в садочку цікавим?

Уважність, повагу, чутливість, довіру у взаєминах знаходить дитина в наших стінах. Взаємовідносини та спілкування педагогів із дитиною будується на розумінні того, що кожна дитина має неповторну індивідуальність та здатна до неперервного розвитку. Таке спілкування є головним змістом особистісно-орієнтованого виховання в нашому дитячому садочку.

Дошкільний навчальний заклад забезпечено всім необхідним, в ньому створені всі умови для повноцінного виховання і розвитку дітей. Але відомо, що запропонувати дітям різноманітні матеріали та створити умови - цього недостатньо. Важливо, наскільки емоційно комфортно буде відчувати себе дитина в цьому предметному середовищі, чому і як її тут навчать, чи захоче та зможе вона освоїти цей світ.

Велика відповідальність в цьому лягає на плечі педагогів, які душею і серцем вболівають за мікроклімат в дитячому садку та за його маленьких мешканців. Це високо кваліфіковані педагоги, що працюють із дітьми.

В садочку працюють педагоги високої професійної компетенції і тому є надія, що в його стінах виросте достойна зміна в незалежній Україні. Наші вихователі ентузіасти і мрійники, люди високого покликання, які поставили і виконують завдання виховання сучасної особистості. Вони молоді, завзяті, повні сил і натхнення. Кожного ранку з нетерпінням чекає колектив закладу на своїх маленьких вихованців, щоб подарувати їм свою майстерність та тепло сердець.

Ми розуміємо неповторність кожної дитини та турбуємося, щоб вона росла здоровою і розвивалася у відповідності до власного потенціалу.

Ми віримо в просту істину: якщо дитина оточена дружелюбністю, вона знає, що світ - це чудове місце.

Категорія: Інше | Переглядів: 1686 | Додав: Kristina | Рейтинг: 4.5/4