Із святом, дорогі матусі! - 16 Травня 2013 - Кольчинський ДНЗ №1
Головна » 2013 » Травень » 16 » Із святом, дорогі матусі!
Із святом, дорогі матусі!
Щороку в Україні відзначається День матері ― світле і зворушливе свято. Немає дорожчої і ріднішої людини, ніж мама, яка дала життя, навчила мудрості і благословила на добрі справи та починання. Уроки матері лишаються головними на життєвому шляху, а її любов ― надійним оберегом. Роль жінки-матері в сім’ї та вихованні дітей ― безцінна!
16 квітня 2013 року в Мукачівському районному територіальному центрі обслуговування одиноких та громадян похилого віку пройшло свято присвячене Дню матері. На цьому святі були присутні: заступник Мукачівської РДА Біров Оксана Золтанівна, начальник  відділу управління праці та соціального захисту населення Сватанова Віра Василівна, начальник відділу молоді та спорту Бобинець Микола Миколайович та Кольчинський селищний голова Дуб Микола Васильович.
На цю святкову подію були запрошені жінки Мукачівського району, яких нагородили почесним званням « Матері героїні» та нагрудними знаками. Ці почесні нагороди та квіти ― матерям-героїням вручала Біров Оксана Золтанівна. Вона висловила  щиру вдячність за вагомий особистий внесок у вихованні дітей у сім’ї,створення умов для їх розвитку, активну плідну роботу в підвищенні статусу і ролі сім’ї в громадянському суспільстві, збереженні і розвитку національних сімейних традицій.
Шановних гостей прийшли привітати також вихованці Кольчинського ДНЗ №1, які гарною концертною програмою привітали всіх присутніх на цьому святі.
У цей святковий день прийміть слова вдячності, любові і поваги! Нехай у Ваших очах не гаснуть усмішки! Від усієї душі бажаєм всім жінкам-матерям здоров’я, щастя, родинного благополуччя, взаєморозуміння і тепла від своїх дітей!

Зі святом!

Категорія: Свято | Переглядів: 391 | Додав: Tetyana_Myronenko | Рейтинг: 5.0/1