Готуємось до Дня мами - 9 Травня 2012 - Кольчинський ДНЗ №1
Головна » 2012 » Травень » 9 » Готуємось до Дня мами
Готуємось до Дня мами
Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя аж до старості.

Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.  Тому дітки садочку з любовю готували подарунки для своїх мам, що приємно здивувало та до сліз розчулило всіх матусь. Але головним подарунком для кожної мами були чарівні слова від дітей: "Я тебе люблю!".

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

В 2012 році День матері в Україні припадає на 13 травня.

Категорія: Заняття | Переглядів: 509 | Додав: S_Admin | Рейтинг: 5.0/2