Фестиваль "Народні співаночки" - 20 Березня 2013 - Кольчинський ДНЗ №1
Головна » 2013 » Березень » 20 » Фестиваль "Народні співаночки"
Фестиваль "Народні співаночки"
15 березня, на сцені Будинку школяра (м.Мукачево) звучали  українські народні пісні у виконанні хорових та  вокальних колективів, дитячих садочків району.
Участь у фестивалі «Народні співаночки» взяв вокальний ансамбль Кольчинського ДНЗ № 1 «Любисток». Вихователі нашого садочку старанно та творчо готувались до фестивалю, що принесло їм щирі посмішки глядачів та бурхливі оплески залу.
Однією з основних цілей фестивалю «Народні співаночки» є виявлення найкращих творчих колективів і обдарованих педагогів навчальних закладів нашого краю. На переконання Ю.В. Федорчука, одного із засновників фестивалю, «Народні співаночки» стануть доброю традицією, що дає можливість розвивати любов до рідної пісні, української мови і, водночас, сформувати громадську думку стосовно необхідності всебічного сприяння розвитку українського народного пісенного мистецтва.
По закінченню концерту самодіяльні артисти були відзначені дипломами і грамотами. Учасників фестивалю привітала Тулюк О.І., заступник начальника відділу освіти.
Хоча організатори фестивалю не визначали кращі вокальні колективи, та ми з упевненістю можемо сказати, що ансамбль «Любисток» був одним з найкращих, вирізняючись професійність та милозвучністю співу.
Адміністрація дитячого садочку щиро дякує всім учасникам ансамблю «Любисток» за творчу активність та вокальну  неповторність проявлену на фестивалі «Народні співаночки».
Категорія: Події | Переглядів: 510 | Додав: Kristina | Рейтинг: 4.6/5