Головна » 2016 » Травень » 30 » До побачення дитячий садок!
До побачення дитячий садок!

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя - дитинство. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі.

25 та 26 травня  дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі, представники влади – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців - майбутніх школяриків, яких в цьому році аж 53. Свято підготувалита провели  музичні керівники Переста Л.М. та Маховська Т.Ю. вихователь-методист Дамелгарт М.А. та Станкович Х.В. Майбутні першачки виступили зі змістовною концертною програмою. Хвилюючі моменти не залишали байдужими ні батьків, ні гостей свята. Кожне слово, пісня, танець, кожен віршик випускника були пронизані любов’ю, вдячністю за роки, проведені у дитсадку.

Випусники вражали дорослих кумедними гуморесками, дзінкими пісеньками,  сучасними флеш-мобами, індійським таночком, леткою-єнкою,  прощальними вальсами. Несподіваним для всіх стало  сценічне перетворення вихованців групи "Золота рибка" на працівників садочку, які дуже вдало передали особливості праці кожного з працівників ДНЗ. Родзинкою свята групи "Гноменята" став зворушливий  танець батьків та їх донечок.

На святі було присутньо багато гостей: батьки, рідні, близькі. Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

Розділити радісне свято з маленькими випускниками виявили бажання і поважні гості, які з неприхованою гордістю дивилися на чарівних хлопчиків та дівчат -  народний депутат України Михайло Ланьо разом із депутатами Закарпатської обласної ради Василем Кошелею, Олексієм Баранюком та селищним головою Кольчина Миколою Дубом завітали до Кольчинського дитячого садочка. Від імені всього активу Закарпатської обласної організації партії «Відродження» гості привітали дітей та їхніх батьків. Приємним сюрпризом для  наших випускників стали  подарункові набори шкільного приладдя, які подарували їм шановні гості свята.

Завершуючи урочистості, завідуюча Кольчинського ДНЗ № 1 Мироненко Т.А.  вручила випускникам дипломи про закінчення дитячого садка, дала настанови майбутнім школярам. Не залишили без уваги батьки і випускників. Для них в цей день в небо злетіли повітряні кульки, як символ переходу дітей з безтурботного дитинства у доросле шкільне життя.

Сумно прощатися дітям з дитячим садочком, що протягом кількох років слугував їм другою оселею, тут їм жилося затишно, весело і цікаво, тут вони підросли, подорослішали, багато чому навчилися. За цей час і діти, і вихователі здружилися та зріднилися, тепер їм важко розлучатися. Але попереду на майбутніх школярів чекає багато незвіданого та цікавого.

Свято минуло швидко, а попереду у випускників та їхніх батьків відповідальний період – підготовка до школи.  Тож успіхів вам, любі дітки, а батькам терпіння і мудрості!

Категорія: Свято | Переглядів: 361 | Додав: Kristina | Рейтинг: 5.0/1