Головна » 2015 » Червень » 27 » День захисту дітей
День захисту дітей

27 червня 2015 року у садочку відбулося свято присвячене Дню захисту дітей «Усмішка літа». Підготували захід музичні керівники Переста Л.М., Маховська Т.Ю. та вихователі ДНЗ.
Свято пройшло дуже цікаво, пізнавально  та весело. У гості до дітей завітало Літо даруючи їм веселі ігри, жарти та подорож до казкового лісу. Подорожуючи «чарівним потягом» дітки зупинялися на таких казкових станціях, як: «Топотушкіно, «Присідалкіно», «Танцювалкіно»  та інші.

Родзинкою свята стала несподівана гостя, сучасна улюбленка вихованців - Маша, яка здивувала діток вмінням танцювати реп, жартами. А закінчилося свято випусканням кульок миру у небо та запальною дискотекою для всіх вікових груп. Діти отримали  також солодкі подарунки та масу позитивни емоцій і вражень.

Категорія: Свято | Переглядів: 229 | Додав: Kristina | Рейтинг: 0.0/0