День захисту дітей - 5 Червня 2013 - Кольчинський ДНЗ №1
Головна » 2013 » Червень » 5 » День захисту дітей
День захисту дітей
Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомогає твердо стати на ноги.
Любі діти! Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті і той єдиний вірний шлях.
Колектив Кольчинського ДНЗ разом з дітьми проводив в цей день спортивне свято (різні види змагань) а також конкурс малюнків на асфальті.
Організвторами свята були фізвихователь Черепаня А.І., музкерівники та вихователі садочку.
Діти залишилися дуже задоволені. До дітей завітав сучасний улюбленець вихованців "Гупка Боп" з яким діти веселились, танцювали. В кінці свята діти отримали солодкі подарунки.
Категорія: Заняття | Переглядів: 670 | Додав: Kristina | Рейтинг: 1.5/2