Про День вихователя і всіх дошкільних працівників - 22 Вересня 2012 - Кольчинський ДНЗ №1
Четвер, 02.10.2014, 06:21
Вітаємо Вас на сайті Кольчинського ДНЗ№1! Приємного перегляду!
Головна » 2012 » Вересень » 22 » Про День вихователя і всіх дошкільних працівників
Про День вихователя і всіх дошкільних працівників

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

Звертаючи широку увагу суспільства на цінність дошкільного виховання, проблеми дитячих дошкільних установ і дошкільного дитинства в цілому, вперше в Російській Федерації був заснований новий загальнонаціональний святковий день - «День вихователя і всіх дошкільних працівників», який став щорічно відзначатися 27-го вересня. Українське суспільство і працівники українських дошкільних установ також підтримують своїх російських колег. З метою підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, визначення та об’єднання потенціалу дошкільної освіти різних регіонів України, 27 вересня 2012 року Міністерством заплановано проведення Всеукраїнського Дня дошкілля (Всеукраїнський день дошкілля проведуть на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13-го квітня 2011-го року № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюції І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти щодо відзначення Всеукраїнського дня дошкілля).

Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, але і відбувається якесь незриме таїнство, яке відбувається тільки на рубежі поколінь - передача нашої спільної спадщини. Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія.

Категорія: Інше | Переглядів: 701 | Додав: S_Admin | Рейтинг: 5.0/1