Головна » Наш садочок » Загальна інформація

Навчально-виховний процес
23.02.2012, 02:21

Навчально-виховний процес у дошкільному закладі організований за декількома програмами, рекомендованими Базовим компонентом дошкільної освіти (нова редакція) та програми "Українське дошкілля", які забезпечують доступність та якість дошкільної освіти. на основі творчого підходу педагогів до програми "Українське дошкілля", програм: «Малятко», «Зернятко », «Впевнений старт» та інших програм затверджених МОНУ України.

Діти раннього віку (1,5 – 2 р.) навчаються за програмою "Оберіг", дошкільники віком 3-5 років  навчаються за програмою  «Українське дошкілля». З 2011-2012 навчального року підготовка дітей 5-6 років до навчання у початковій школі здійснюється за додатковою програмою «Впевнений старт».

Додатковою є авторська програма закладу фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку «Малятко-здоровятко». Авторський досвід роботи педагогів ДНЗ  розкриває питання реалізації завдань  програми "Українське дошкілля".

Використовуємо у роботі надбання педагогічної спадщини видатних педагогів: В. Сухомлинського, С.Русової, М.Монтессорі та інших.

Планування овітнього процесу здійснюється за освітніми лініями. Розроблені теми для кожної вікової категорії дітей.

Варіативність навчання: сюжетно-рольові, комплексні, інтегровані заняття, дослідницько-експерементальна діяльність, проблемні і циклічні спостереження, пізнавальні екскурсії, дидактичні ігри, творча діяльність.

Результати моніторингу засвоєння дітьми знань з різних розділів програм оформлюються документально та обговорюються на засіданнях педагогічних рад, виробничих нарадах та нарадах при завідуючій.

Велика увага надається педколективом питанням освіти і навчання дітей старшого дошкільного віку, підготовки до навчання у школі. Стан оволодіння дітьми знань знаходиться постійно у полі зору батьків та вчителів майбутніх школярів. Щороку представники батьківської громади, педагогічний колектив Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відмічають  різнобічну плідну роботу закладу щодо реалізації плану наступності між дитсадком і школою, дякують за підготовчу роботу з дітьми випускних груп.

Додав: Kristina |
Переглядів: 528