Головна » Наш садочок » Історія

Наші досягнення
22.02.2013, 11:50

Дошкільний навчальний заклад – а просто кажучи, дитячий садочок  прийняв своїх перших вихованців досить давно - ще у 1962 році. За довгі роки праці наш садок отримав чимало відзнак за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм та досягнення у вихованні на навчанні. Вихованці дитячого садочка за допомоги педагогів постійно приймають участь у районних   та обласних змаганнях, конкурсах та інших заходах.

В закладі виросло не одне покоління, а наш садочок  не старіє. Він  стає ще привабливішим, ще кращим. І з кожним роком розкриває нові і нові таланти своїх вихованців.  Колектив багатий професійними перемогами:

  • З метою підтримки діяльності сучасного дошкільного навчального закладу, сприяння розширенню мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного інформаційного середовища системи дошкільної освіти Міністерством освіти і науки, молоді та спорту проведено Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт дошкільного навчального закладу. Сайт нашого закладу став лауреатом Огляду на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2012 році, про що свідчить диплом, який вручив Міністр МОНмолодьспорту Дмитро Табачник
  • Дошкільний навчальний заклад постійно приймає активну участь у щорічному конкурсі дитячої творчості «Крок до зірок». За результати роботи колектив нагороджений грамотами Мукачівського районного відділу освіти, обласного відділу освіти, та цінними подарунками.
  • В 2011 році Кольчинський ДНЗ №1 визнаний переможцем, за підсумками проведення районного конкурсу «Кращий дошкільний заклад» у номінації «Кращий дошкільний навчальний заклад міської місцевості»: Та став лауреатом обласного конкурсу «Кращий дошкільний заклад».
  • В 2013 році Кольчинський ДНЗ №1 визнаний, за результати районного конкурсу «Кращий дошкільний заклад», кращим ДНЗ міської місцевості. Та став лауреатом обласного конкурсу «Кращий дошкільний заклад».

Педагогічний колектив ДНЗ бере активну участь у всіх освітніх заходах району. На базі дошкільного закладу постійно проводяться районні семінари та методоб’єднання.

Ми розуміємо свій моральний обов'язок перед прийдешнім, а тому живемо в атмосфері постійного пошуку нового, кращого, досконалішого, духовно-творчого єднання педагогів, вихованців та їх батьків. Ми робимо все необхідне для того, щоб дітям було цікаво, радісно в дитячому садку, щоб вони росли здоровими і щасливими.

Додав: S_Admin |
Переглядів: 276