Головна » Наш садочок (10)

Наші реквізити [3]
(Контакти, Гімн, Емблема)
Загальна інформація [2]
(Режим роботи, структура тощо)
Історія [4]
(Історія закладу, Нагороди, Згадування)
Мережа груп [1]


 
вул. Фрідяшівська, 12, смт Кольчино
Мукачівський район Закарпатська область
Україна   89636
dnz1_kolchyno@meta.ua
(03131) 71-0-43 http://dnz1kolchyno.at.ua
Наші реквізити | Переглядів: 1903 | Дата: 06.05.2015

Наш дошкільний заклад  – маленька Країна Дитинства, звідки бере початок могутня ріка людського життя. 

Заклад засновано у 1962 році. сьогодні, кожного дня 184 веселих, допитливих, життєрадісних малюків відчиняють двері нашого великого й привітного дому, де турботою та піклуванням їх оточують наші талановиті, творчі, майстерні, люблячі працівники.

Зараз – це дошкільний навчальний заклад загального розвитку.

Працює за програмою дошкільної освіти "Українське дошкілля".

Навчально-виховний процес здійснюється українською мовою.          

Заклад розрахований на 94 місця. Списковий склад становить 184 дітей. У дошкільному закладі функціонує 8 груп (2 ясельні, 2 молодші, 2 середні, 2 старші). 

У закладі створений психологічний комфорт для дітей, оптимальні умови для повноцінного розвитку їх особистості, творчого мислення, уяви, фантазії, пізнавальних здібностей. Створені освітньо-виховні осередки, що дають кожній дитині змогу знайти собі справу по душі, відповідно до своїх інтересів, уподобань, індивідуального розвитку. Малеча із задоволенням навчається граючись.

До послуг дітей та педагогів: методичний кабінет, музична зала, кабінет практичного психолога, медичний кабінет, пральня, харчоблок. 

  Діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду та готовності продовжувати освіту

Основні напрямки освітньо-виховного процесу:

  • впровадження  програми розвитку дитини дошкільного віку " Українське дошкілля";
  • формування здорового способу життя через впровадження програми  фізкультурно-оздоровчої роботи  «Малятко-здоровятко».

Система збереження здоров’я дітей в нашому закладі передбачає різноманітні форми і методи загартування, фізичного виховання. У нашу практику введені: гімнастика пробудження, точковий масаж, самомасаж, дихальна гімнастика, фіто-терапія, психогімнастика, аромотерапія. Формуванню психічного здоров’я допомагає використання елементів сучасних методик «Кольоротерапія», «Казкотерапія», «Пісочна терапія», «Арттерапія» тощо.

Пріоритетним напрямком роботи є фізичне виховання дошкільників.

Додаткові освітні послуги: хореографія,англійська мова.

Перебуваючи в дошкільному закладі, малюки оточені любов'ю, увагою досвідчених педагогів, отримують належне медичне обслуговування, повноцінне харчування.

Оазисом тепла і доброти  - називають наш дитячий садок.

Здорові і щасливі малюки – візитка закладу.

Загальна інформація | Переглядів: 916 | Дата: 06.05.2015

Приємно відмітити той факт, що про тебе знають та говорять не лише в межах населеного пункту, в якому ти живеш та працюєш. Звичайно, що можуть говорити різне, інколи і не дуже приємне. Та всім сподобатися не можна... та чи й потрібно?..
Блукаючи безмежними просторами Інету, читаючи онлайн новини, особливо ті, що стосуються подій нашого краю, ми час від часу зустрічали новини, у яких згадується безпосередньо чи наш садочок, чи наш сайт. І якось спонтанно народилася думка розпочати збирати вирізки, як колись робили в далекі часи.
Пропонуємо вашій увазі посилання на статті в різних веб-ресурсах, в яких тим чи іншим чином згадується про нас. Намагатимемося давати їх у хронологічній послідовності. Перелік починатиметься від найновіших - до найдавніших новин

Історія | Переглядів: 1497 | Дата: 04.05.2015

Молодша група №2 "Капітошки"

Девіз:
Ми веселі Капітошки,
Не сумуєм  ані трошки!
У садочку добре жити
Та з малятами дружити.

Кількість дітей: 26

Вихователі:
Світлана Буква
Катерина Будигай

Помічник вихователя: Ольга Загорська


Читати статті:

 

Мережа груп | Переглядів: 396 | Дата: 01.05.2015

Дошкільний навчальний заклад – а просто кажучи, дитячий садочок  прийняв своїх перших вихованців досить давно - ще у 1962 році. За довгі роки праці наш садок отримав чимало відзнак за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм та досягнення у вихованні на навчанні. Вихованці дитячого садочка за допомоги педагогів постійно приймають участь у районних   та обласних змаганнях, конкурсах та інших заходах.

В закладі виросло не одне покоління, а наш садочок  не старіє. Він  стає ще привабливішим, ще кращим. І з кожним роком розкриває нові і нові таланти своїх вихованців.  Колектив багатий професійними перемогами:

  • З метою підтримки діяльності сучасного дошкільного навчального закладу, сприяння розширенню мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного інформаційного середовища системи дошкільної освіти Міністерством освіти і науки, молоді та спорту проведено Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт дошкільного навчального закладу. Сайт нашого закладу став лауреатом Огляду на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2012 році, про що свідчить диплом, який вручив Міністр МОНмолодьспорту Дмитро Табачник
  • Дошкільний навчальний заклад постійно приймає активну участь у щорічному конкурсі дитячої творчості «Крок до зірок». За результати роботи колектив нагороджений грамотами Мукачівського районного відділу освіти, обласного відділу освіти, та цінними подарунками.
  • В 2011 році Кольчинський ДНЗ №1 визнаний переможцем, за підсумками проведення районного конкурсу «Кращий дошкільний заклад» у номінації «Кращий дошкільний навчальний заклад міської місцевості»: Та став лауреатом обласного конкурсу «Кращий дошкільний заклад».
  • В 2013 році Кольчинський ДНЗ №1 визнаний, за результати районного конкурсу «Кращий дошкільний заклад», кращим ДНЗ міської місцевості. Та став лауреатом обласного конкурсу «Кращий дошкільний заклад».

Педагогічний колектив ДНЗ бере активну участь у всіх освітніх заходах району. На базі дошкільного закладу постійно проводяться районні семінари та методоб’єднання.

Ми розуміємо свій моральний обов'язок перед прийдешнім, а тому живемо в атмосфері постійного пошуку нового, кращого, досконалішого, духовно-творчого єднання педагогів, вихованців та їх батьків. Ми робимо все необхідне для того, щоб дітям було цікаво, радісно в дитячому садку, щоб вони росли здоровими і щасливими.

Історія | Переглядів: 442 | Дата: 22.02.2013

Наші реквізити | Переглядів: 707 | Дата: 28.02.2012

Для нашого колективу Метелик – це символ щасливого дитинства.

Прадавні вірили, що метелик – символ щастя й удачі. Це не дивно, подивіться на різноманітне фарбування ніжних крилець, їх яскраві фарби й строкаті кольори. Метелики в будь-якої людини викликають тільки позитивні емоції й радість. Прекрасний весняний комаха і не може здаватися нічим іншим, як нестримним прославлянням життя, її чарівності і принадності.

Метелики – це маленькі кольорові ангели, які приносять людям щастя й натхнення. Але відомо також про тендітність та беззахисність метелика, що символізує наше дбайливе, бережливе ставлення до дитячих сердець. А саме - створення природного, творчого простору для розвитку дітей, їх оберігання від негативного впливу та виховання з визнанням індивідуальності, та неповторності кожної дитини.

Наші реквізити | Переглядів: 974 | Дата: 27.02.2012

Навчально-виховний процес у дошкільному закладі організований за декількома програмами, рекомендованими Базовим компонентом дошкільної освіти (нова редакція) та програми "Українське дошкілля", які забезпечують доступність та якість дошкільної освіти. на основі творчого підходу педагогів до програми "Українське дошкілля", програм: «Малятко», «Зернятко », «Впевнений старт» та інших програм затверджених МОНУ України.

Діти раннього віку (1,5 – 2 р.) навчаються за програмою "Оберіг", дошкільники віком 3-5 років  навчаються за програмою  «Українське дошкілля». З 2011-2012 навчального року підготовка дітей 5-6 років до навчання у початковій школі здійснюється за додатковою програмою «Впевнений старт».

Додатковою є авторська програма закладу фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку «Малятко-здоровятко». Авторський досвід роботи педагогів ДНЗ  розкриває питання реалізації завдань  програми "Українське дошкілля".

Використовуємо у роботі надбання педагогічної спадщини видатних педагогів: В. Сухомлинського, С.Русової, М.Монтессорі та інших.

Планування овітнього процесу здійснюється за освітніми лініями. Розроблені теми для кожної вікової категорії дітей.

Варіативність навчання: сюжетно-рольові, комплексні, інтегровані заняття, дослідницько-експерементальна діяльність, проблемні і циклічні спостереження, пізнавальні екскурсії, дидактичні ігри, творча діяльність.

Результати моніторингу засвоєння дітьми знань з різних розділів програм оформлюються документально та обговорюються на засіданнях педагогічних рад, виробничих нарадах та нарадах при завідуючій.

Велика увага надається педколективом питанням освіти і навчання дітей старшого дошкільного віку, підготовки до навчання у школі. Стан оволодіння дітьми знань знаходиться постійно у полі зору батьків та вчителів майбутніх школярів. Щороку представники батьківської громади, педагогічний колектив Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відмічають  різнобічну плідну роботу закладу щодо реалізації плану наступності між дитсадком і школою, дякують за підготовчу роботу з дітьми випускних груп.

Загальна інформація | Переглядів: 697 | Дата: 23.02.2012

У свіжості зелені, у щебетанні дзвінких дитячих голосів вже 50  років садочок зустрічає малят.

Дошкільний навчальний заклад  Кольчино № 1 розпочав свою роботу у вересні 1962 року.

Засновник дошкільного закладу – Станкозавод ім. Кірова, форма власності – комунальна.

Першою завідувачкою з 1962 року була Сахарова Раїса Филипівна.

З 1980 року дошкільний навчальний заклад очолює Мироненко Тетяна Антонівна.

З 1962 року з дошкільного закладу випустилось 2500 дітей.

Ми пишаємось випускниками - це інженери та вчителі, лікарі та юристи, районні та обласні депутати.

Історія | Переглядів: 580 | Дата: 22.02.2012

Діяльність кожної людини, кожної організації заслуговує і потребує оцінки. Наш садочок – не виключення із правила.

Безперечно, найвищою нагородою за нашу діяльність є посмішка дитини, щасливі батьки, вдячність наших випускників – у майбутньому, коли вони стають вже самостійними, достойними членами суспільства.

Але, як кажуть "...не хлібом єдиним..." Наше керівництво різних рівнів в різні часи також повинно оцінювати нашу діяльність. І, не поділитися з нашими відзнаками за хорошу працю ми, звичайно, не можемо.

Для перегляду – натисніть на картинку:

 

Історія | Переглядів: 627 | Дата: 21.02.2012