Головна » 2015 » Травень » 4 » Ганна Зубак - Медична сестра
Ганна Зубак - Медична сестра

Освіта: середньо-спеціальна, Міжгірський медичний коледж, 2013 р.
Спеціальність за дипломом: "Сестринська справа"
Стаж безпосередньої роботи: 2 роки
Посада: Медична сестра
Звання: немає
Результати попередньої атестації: 6 тарифний розряд
Працює над прооблемним питанням: "Збереження та зміцнення здоров'я дітей". Медична сестра  здійснює постійний контроль за станом здоров’я дітей, надає невідкладну медичну допомогу у разі гострого захворювання або травми, систематично навчає дітей правил особистої гігієни, проводить профілактичні щеплення спільно з лікарем-педіатром Вайс М.А.  Медична сестра дошкільного навчального закладу відповідно до законодавства здійснює постійний контроль за організацією харчування, у тому числі за безпекою харчових продуктів та готових страв; умовами та строками їх зберігання і реалізації, технологією приготування страв; виконанням норм харчування.

Під постійним контролем медичної сестри  перебувають:

• рівень фізичного розвитку дітей;
  • навантаження на заняттях з фізкультури;
  • рівень захворюваностіу дошкільному закладі

Щоденно медична сестра контролює профілактику травматизму, спалахи гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь, педикулюзу та грипкових захворювань. Щоденні медичні огляди дітей допомагають своєчасно виявити ознаки захворювання у дитини, ізолювати вихованця від здорових дітей і надати невідкладну медичну допомогу.
.

Ганна Зубак: "Здоров'я ніколи не може втратити своєї ціни в очах людини, тому що і достатку, і в розкоші погано жити без здоров'я"
Н.В. Чернишевський.

Категорія: Фахівці | Переглядів: 354 | Додав: Kristina | Рейтинг: 0.0/0