Головна » 2015 » Травень » 6 » Тетяна Мироненко - Завідуюча ДНЗ
10:00
Тетяна Мироненко - Завідуюча ДНЗ

...успіх освітньо-виховної роботи -
вірно спланований і керований
навчальний процес...

     Василь Сухомлинський

*****

Керівництво роботою колективу закладу забезпечує Мироненко Тетяна Антонівна, 1956 року народження, освіта вища, закінчила Вінницький педагогічний інститут, за фахом «вчитель фізичної культури та анатомії і фізіології людини», педагогічний стаж 37 років, «Відмінник освіти».

Кроки професійного становлення Тетяни Антонівни, були завжди пов’язані з кропіткою працею під девізом "Серце віддаю дітям". Вже 37 років керує колективом на демократичних засадах, успішно організовує адміністративно-господарчу роботу, оперативно перебудовує стратегію розвитку закладу відповідно вимог сьогодення.

Обрати професію за покликанням і присвятити їй життя - це справжнє щастя. І такою щасливою людиною почуває себе наша завідуюча Т.А. Мироненко.

Тетяна Мироненко: «Головним завданням в моїй роботі є - знайти ключ до кожного вихованця, вихователя – створити такі умови, такий психологічний клімат, щоб перебування в ДНЗ було радісним і приємним для малят, колективу, щоб вони почувалися вільно, затишно, щоб виникало бажання активно діяти: гратися, працювати, вчитися».

«У наших руках найбільша з усіх цінностей світу - Людина. Ми творимо людину, як скульптор свою статую з безформного шматка мармуру: десь у глибині цієї брили лежать прекрасні риси, які потрібно розкрити, очистити від усього зайвого».


Читати статті:

Головна

Каталог Статей

Категорія: Адміністрація ДНЗ | Переглядів: 827 | Додав: S_Admin | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]