Головна » 2015 » Травень » 6 » Вікторія Міклош - Методист
Вікторія Міклош - Методист
Освіта: середньо-спеціальна, Мукачівське педагогічне училище, 1992
Спеціальність за дипломом: вихователь дошкільного закладу
Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 20 років
Посада: Вихователь
Звання: «Вихователь-методист»
Результати попередньої атестації: присвоєне звання «Вихователь-методист». Працює  за 9 тарифним розрядом.

Педагог працює над проблемним питанням «Почуття любові до природи». У своїй роботі  навчає вихованців любити та дбати про екологію рідного краю. Педагог прагне  під час занять з дітьми донести значення природи у житті людини, важливість бережного ставлення до неї. Проводячи екскурсії, досліди, прогулянки, педагог переконалась у значимості екологічних знань для дітей. В.В. Міклош постійно підвищує свій фаховий рівень, працює за методичними новинками. Велику увагу приділяє створенню розвиваючого життєвого простору для гармонійного та різнобічного розвитку малят, формуванню його особистості, намагається збалансувати в житті малюків різні сфери життєдіяльності, форми активності, види діяльності.

Вікторія Міклош: «Працюючи в дитячому садку, за новою Базовою програмою розвитку дошкільника "Я у Світі" я можу впевнено сказати, що йдучи в ногу з сучасними педагогічними технологіями, проводити заняття стало набагато цікавіше. Педагог має можливість творчо організовувати навчально-виховний процес»

«Краса природи є неповторна
То і люби її таку
Життя прекрасне і чудове