Головна » 2015 » Травень » 5 » Тетяна Павлина - Вихователь
Тетяна Павлина - Вихователь

Освіта: вища, Мукачівський державний університет, 2014 р
Спеціальність за дипломом: вихователь дошкільного закладу
Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 3 роки
Посада: Вихователь
Звання: немає
Результати попередньої атестації: не атестувалась.  9 тарифний розряд

Працює над проблемним питанням "Роль сенсорно-пізнавального розвитку для дітей молодшого віку" керуючись вимогами навчально-виховної програми дитини дошкільного віку «Українське дошкілля». З маленькими вихованцями своєї групи вихователь проводить цікаві дидактичні ігри, в ході яких розвиває сенсорні здібності дітей. Сенсорне виховання направлено на те, щоб діти навчилися точно і повно сприймати предмети, їх різноманітні властивості та якості. Педагог організовує навчально-виховний процес таким чином, щоб дітки пізнавали навколишній світ, а також явища природи через спостереження, та практичний досвід, та соціальну взаємодію. Граючись з дітьми звертає увагу на розвиток мови, бажання дитини спілкуватись з вихователем, запам'ятовувати і вимовляти нові слова.

Категорія: Педагоги | Переглядів: 321 | Додав: S_Admin | Рейтинг: 0.0/0