Головна » 2015 » Травень » 4 » Тетяна Маховська - Музичний керівник
Тетяна Маховська - Музичний керівник

Освіта: вища, Мукачівський державний університет, 2012 р.
Спеціальність за дипломом: «Музичне мистецтво»
Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 4 роки
Посада:  Музичний керівник
Звання:  немає
Результати попередньої атестації: "Спеціаліст ІІ категорії", 8 тарифний розряд

Працює над проблемним питанням "Розвиток творчих здібностей за системою Карла Орфа в процесі музичного виховання дітей ". Педагог має на меті розвивати, поглиблювати, вдосконалювати музичні та творчі задатки дітей, збагачувати їхній духовний світ,  розвивати у них здібності, передусім музичний слух та емоційний відгук. Музкерівник намагається створити сприятливі умови для особистого ставлення та творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності, за допомогою особливого типу музичної педагогіки Карла Орфа, яка створює всі умови для дітей, щоб творити свою музику, дає змогу оптимально поєднувати кілька видів діяльності дошкільників: логорітміку, спів, рух та гру на музичних інструментах. Залучаючи дітей до музичної діяльності педагог прагне, щоб діти активно імпровізували,виявляли власну творчість у різних видах музичної діяльності, збагачували власний досвід, отримували позитивні враження від взаємодії з музичним мистецтвом.

«Музика – уява – фантазія – казка – творчість – ось доріжка, йдучи якою дитина розвиває свої духовні сили».
 Василь Сухомлинський

Читати статті:

• ; (квітень'12)

Каталог статей

• ; (березень'12)

(про заняття, участь у інших заходах тощо):

Категорія: Фахівці | Переглядів: 353 | Додав: S_Admin | Рейтинг: 0.0/0