Головна » 2015 » Травень » 5 » Тетяна Брижак - Вихователь
Тетяна Брижак - Вихователь
Освіта: середньо-сеціальна, Мукачівське педагогічне училище, 1977 р.
Спеціальність за дипломом: вихователь дошкільного закладу
Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 38 років
Посада: Вихователь
Звання: «Вихователь-методист»
Результати попередньої атестації: «Вихователь-методист». 9 тарифний розряд

Працює над прооблемним питанням Керуючись вимогами програми "Українське дошкілля" педагог ставить за мету працювати над питанням  «Естетичне виховання дітей дошкільного віку».  Воно сприяє розвиткові творчих здібностей дошкільнят, навчає прекрасному відтворювати його в малюнках, дає самостійність у втіленні власних задумів. Вихователь розробила ряд занять  з образотворчої діяльності,більшість з яких носять інтегрований характер. Тетяна Іллівна людина постійного пошуку і розвитку  образотворчих умінь та навичок,естетичних смаків дошкільнят. Долучає дітей до нетрадиційних технік малювання: користування різними штампами, набризкування, малювання патичком,свічкою. На своїх  заняттях знайомить дітей з роботами художників, розповідає  про їх творчий шлях.

Тетяна Брижак:  «Право йти в ногу з часом налаштовує педагогів на постійний пошук нового. Я хочу навчити своїх вихованців жити у злагоді з: Істиною, Добром, Красою, Совістю і Любов’ю»

Читати статті:

Каталог статей