Головна » 2015 » Травень » 5 » Сніжана Пензештадлер - Вихователь
Сніжана Пензештадлер - Вихователь

Освіта: середньо-спеціальна, Мукачівський гуманітарно-педагогічний коледж, 2009 р.
Спеціальність за дипломом: вихователь дошкільного закладу
Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 5 років
Посада: Вихователь (Зараз перебуває у Ч.О.В.)
Звання: немає
Результати попередньої атестації: 9 тарифний розряд

Педагог працює над проблемним питанням "Мовленнєвий розвиток дітей". У своїй роботі звертає увагу на  зв'язне мовлення,  звукову культуру мовлення, розвиває фонематичний слух, артикуляцію, мовне дихання. Використовує в роботі з дітками переказ, описову, творчу,  та сюжетну розповідь за змістом дидактичної картини, розповідь з власного досвіду, а також дидактичні ігри, спрямовані на розвиток зв'язного монологічного мовлення.

Сніжана Пензештадлер: "Для закріплення знань, отриманих на занятті, важливо оптимально організувати мовленнєве середовище для дітей у повсякденному житті. Необхідно задіяти мовлення як важливий засіб спілкування в усіх видах дитячої діяльності"

Читати статті:

• ; (квітень'12)