Головна » 2015 » Травень » 7 » Педагоги ДНЗ
Педагоги ДНЗ

Дитячий садок – це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період  особистого розвитку, і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни. Якщо дитина живе з похвалою, вона вчиться захоплюватись. Якщо живе з чесністю, вона вчиться справедливості. Якщо дитина живе в безпеці, вона вчиться вірити. Якщо дитина живе дружбою, вона вчиться знаходити у світі любов.

Створити такий світ для дітей можуть тільки справжні майстри. Таким є колектив однодумців нашого дошкільного закладу, який налічує 22 фахівців. Усі педагоги володіють високою педагогічною майстерністю, творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних дій, дійсно закохані в свою справу. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал, різноманітні нахили і здібності.

Педагоги понад усе прагнуть, щоб маленьким господарям жилося добре, аби кожен день повнився для них радістю спілкування з однолітками й дорослими. Кожна зустріч з дітьми починається з доброзичливих побажань  один одному. А далі діти разом із вихователями подорожують у світ природи, світ граматики і математики, пізнають його, набувають свого першого життєвого досвіду, вчаться гратися спільними іграшками, радіти кожному дню, зустрічати один  одного привітно, жити в дружбі та злагоді. Педагогічні працівники закладу постійно навчають дітей відчувати, пізнавати і творити.

У садочку працюють такі педагогічні працівники:

Адміністрація:

Педагоги:

1. Агнеса Жевняк
  2. Анжела Черепаня
  3. Вікторія Паллаг
  4. Віталія Платонова
  5. Іванна Медянка-Польова
  6. Катерина Будигай
  7. Любов Чечур
  8. Людмила Русин
  9. Марина Лендєл
  10. Марія Дамелгарт
  11. Мирослава Бедь
  12. Наталія Цалан
  13. Світлана Буква
  14. Тетяна Брижак
  15. Тетяна Павлина
  16. Христина Станкович

Фахівці:

Працює вокальний гурток «Перлинка» та гурток зображувальної діяльності  «Палітра».

Серед педагогічних працівників є шість  молодих вихователів (стаж до п’яти років), яким надається постійна допомога і підтримка старших колег. Організовано їх участь у роботі клубу молодого вихователя, де вони навчаються азам педагогічної майстерності.

У закладі панує належний морально-психологічний мікроклімат, творча обстановка. Колектив закладу сумлінно підходить до виконання завдань Закону України «Про дошкільну освіту».

Численні грамоти, дипломи, подяки свідчать про те, що колектив ДНЗ Кольчино №1 та його керівник – на правильному шляху. Та найбільша нагорода – це усміхнені обличчя вихованців і вдячність батьків за повсякденну кропітку працю.

Категорія: Загальне | Переглядів: 723 | Додав: Tetyana_Myronenko | Рейтинг: 5.0/2