Головна » 2015 » Травень » 5 » Наталія Цалан - Вихователь
Наталія Цалан - Вихователь

Освіта: базова вища, Рівненський економіко-гуманітарний університет ім. ак. С.Дем'янчука, 2014 р. Здобуває повну вищу освіту
Спеціальність за дипломом: вихователь дошкільного закладу
Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 4 роки
Посада: Вихователь
Звання:  немає
Результати попередньої атестації: не атестувалась. 8 тарифний розряд

Педагог працює над проблемним питанням «Розвиток активного мовлення дітей засобами малих фолькльорних жанрів». Мовленнєвий розвиток дитини - один з найважливіших чинників становлення особистості в дошкільному дитинстві. Під час планування навчально-виховного процесу особливу увагу звертає на використання надбань усної народної творчості. Вихователь розучує з дітьми віршики, скоромовки, чистомовки, приказки,  читає дітям українські народні казки. Граючись з дітьми звертає увагу на розвиток мови, бажання дитини спілкуватись з вихователем, запам'ятовувати і вимовляти нові слова, будувати речення, відповідати на запитання повними реченями.

Наталія Цалан: "Дитинство - це ранок життя, а ранок має бути світлим!"

Читати статті:

• ; (квітень'12)